| Spataru_Razvan_1997 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Mi-am facut fisa medicala pentru permis, iar doctorul oftalmolog m-a trecut apt, insa eu am fost la el la cabinet pentru o consultatie, deoarece zicea ca nu vad bine la tabel. Insa a aparut o problema, azi m-am dus la el la cabinet, mi-a facut consulatia si mi-a dat o foaie pe care imi scria ca trebuia sa imi schimb perechea de ochelari, insa eu unul vad bine cu ei, mai putin cu stangul, dar nu asta e problema. Problema este ca mi-a zis sa ma duc inapoi de unde sa imi iau fisa medicala, dar eu nu i-am platit avansul la ochelari ca sa-i schimb, si mi-a trecut apt pe fisa, daca nu imi schimb perechea de ochelari la el, si sunt apt in fisa are ce sa-mi faca?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este razbunator poate sa te declare inapt, motivand ca te-a declarat apt cu ochelari de anumite dioptrii.

| Spataru_Razvan_1997 explică (pentru Ioandelasal):

Eu mi-am scos fisa medicala de la cabinet