| MirunaRaluca4 a întrebat:

Dacă primesc bursă socială de la facultate(având buletin de Iași) și vreau să îmi schimb domiciliul pe Vaslui, mă afectează? Mulțumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are de ce sa te afecteze, tu ramai aceeasi persoana, indiferent de domiciliu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce ai face asta? Buletin de Vaslui, cred ca cea mai indezirabila chestie cu putinta, alaturi de sirma in c&r a lu' fifirea.

| antimulte a răspuns:

Nu te va afecta, si daca iti expira buletinul sau il pierzi, trebuie emis altul, alta serie si numar, chiar daca adresa si numele coincid. Dar pentru actualizare cred ca totusi trebuie sa duci la secretariatul facultatii copie dupa noul buletin.

| MirunaRaluca4 explică (pentru antimulte):

Multumesc de răspuns