| Lost1204 a întrebat:

Daca stie cineva germana de aici imi poate traduce si mie acest document https://www.google.com/......ps?/search
Am depus acte pentru alocatie in Germania si mi-a sosit inapoi acest act. Nu stiu ce ar putea insemna.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și vrei pe gratis zeci de pagini? Mergi frumos la un traducător și îl plătești

| Lost1204 explică (pentru sadrian46):

Bai porcusor daca te uiti bine e doar o pagina cu maxim 5 propozitii foarte simple. Nu am pretentia de la nimeni sa-mi traduca zeci de pagini, clar merg la cineva autorizat sa faca asta. Bine ca gasesc pe un site in coreeana cineva care explica foarte dragut despre ce e vorba laughing. M-am lamurit cu rasa romaneasca. Daca nu stii taci naibii.