| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata! Am si eu nevoie de ajutor, fostul meu prieten care este plecat in Spania incearca sa ma convinga sa merg la el de cateva luni insista! De curand am aflat ca vrea sa ajung la el nu pentru ca ma iubesti ci pentru ca vrea sa ma oblige sa ma prostituez ..Cum sa ii vin de hac timpului asta!? El crede ca nu stiu nimic ma prefac de ceva timp ca totul e ok dar nu e timpul, Nu vreau sa ii spun doar "Nu vin, incheiam orice legatura " Vreau sa ii vin de hac! cum?/

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cum ai aflat care sunt gandurile fostului tau iubit? Oricare ar fi sursa ta de informare o poti folosi impotriva lui.Chiar daca pe tine nu te-a putut convinge, oare nu poate incerca cu alte fete care chiar o sa-l creada.Ca sa-i vii de hac ai nevoie de dovezi, deci repet intrebarea cum ai aflat ce are el de gand?

| Alecsyyya a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii sigura ca el chiar vrea sa faca acest lucru, deoarece este foarte important. Daca o sa il refuzi, asta nu inseamna ca o sa inceteze, si poate nu esti singura in situatia asta, poate mai sunt si alte fete. Sfatul meu este sa te interesezi mai bine, sa fii 100% sigura, apoi o sa te gandesti daca vrei sa ii vi tu de hac sau nu.
Te-am pupat :*