| Robert_Robi_1995 a întrebat:

Buna dimineata,as avea o mica informatie sa va intreb,am avut doua abateri numere rosii expirate rezulta doua dosare penale din care am fost scos de sub urmarire penala la amandoua dosare penale, si am primit amenda 150 de lei la amandoua dosare, acum intrebarea mea este ca permisul meu e suspendat 6 luni de zile, am stat 4 luni si mai am 2 de stat, acum 100 % il voi primi inapoi? sa nu ma trezesc ca nu il pot ridica, ca eu tot imi fac griji.
Multumesc astept un raspuns.
O zi insorita va doresc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, il vei reprimi, dupa expirarea termenului de suspendare a dreptului de a conduce.

| Robert_Robi_1995 explică (pentru Ioandelasal):

Parerea mea este ca am avut noroc nu? si am scapat foarte ieftin. multumesc pentru raspuns

1 răspuns: