| xMeee a întrebat:

Mă gandesc să cumpar telefon de pe OlX si nu orice telefon si iphone 6s cu 64 gb. E greu sa ai incredere in oamenii la o suma de 1300 mil a fost cu 1500 eu am cerut-o la 1400 si mi-o lasat-o la 1300. Vreau să vă cer ajutorul dacă se merită să incerc. Sau ce as putea cere de la el in caz ca nu e telefonul?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti bate joc de tine. La banii aia poti primi, in cel mai bun caz, unul defect daca nu o caramida. Mai bine ia unul second-hand dar cu garantie si verificat in prealabil: https://reinnoit.ro/

| xMeee explică (pentru Salontanul):

Este second hand. De mana a 2 adica, dar nu imi permit unul nou. Dar eu vreau doar personal sa il i-au ca sta aproape cam la o ora departare.

| Salontanul a răspuns (pentru xMeee):

Pai si eu nu ti-am dat tot second? Copiaza linkul meu si pune-l in browser sau scrie doar "reinnoit.ro" si vei gasi magazinul. Magazinul are second si-ti alegi unul.

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Poate l-a scapat in WC si nu-i mai vine sa-l puna la gura.