| donarcostica a întrebat:

Saluuuut TPU! Tocmai mi-am vandut un s6 edge cu 1300 lei si vreau sa imi recomandati un telefon la mana a 2-a cu 1500-1600 lei. iPhone sau Samsung. Nu sunt interesat de alte modele. Mersi frumos, stima.
P.S : Nu mai vreau acelasi telefon... L-am cumparat de 2 saptamani m-am saturat repede de el. Sunt genul care schimba telefonul repede.

Răspuns Câştigător
| serban57 a răspuns:

Ia-ti Iphone 6s Plus. Este cu mult mai stabil decât un Android. Dar ai grija sa nu fie blocat in iCloud.

1 răspuns:

IPhone 6. Plusul e prea mare