| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa-mi cumpar un Iphone 7 dar sa nu dau mai mult de 1300 lei pe el deoarece cunosc destule persoane care sustin ca si-au cumparat tot felul de telefoane de genul platind sub 1500 lei pe ele iar eu nu vreau sa raman de prost si sa dau 3000 lei pe un telefon, acum nu vreau sa-i intreb pe ei ca de unde si-au cumparat ca mi-e rusine asa ca va intreb pe voi, de unde as putea achizitiona si eu un telefon cat de cat bun in gen iphone 7, sau s8 sub 1500 lei?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

La banii astia iți cumperi un Xiaomi Mi9 nou.
Unul din cele mai potente acum

| gelu1970 a răspuns:

Spui că nu vrei să rămâi de prost. O să rămâi dacă îți dai bănuții pe un iphone 7.

| Ak40 a răspuns:

Iphonesi Samsung aproximativ 10-20% platedti pentru brand, xiaomi redmi note 6 pro e aproximativ acelasi telefon ca iphone x doar ca cu mult mai ieftin

| Legendarydk a răspuns:

De la amanet, sau de pe olx.