| PaulcereAjutor a întrebat:

Am incercat sa fac o donatie de 50 de lei pe metin2 ro, am introdus detaliile mele de la card si imi zice ca procesul de plata a fost refuzat de catre furnizorul cardului de credit. Te rugam sa verifici detaliile introduse si daca problemele persista contacteaza furnizorul de card. Cu toate astea Gameforge mi-a retinut 50 de lei, asta am vazut in contul meu de banca raiffeisen bank, data tranzactiei 26 martie data expirarii 5 aprilie, si nu am primit monedele dragon. Am mai donat odata si o durat ceva pana sa imi vina banii inapoi pe card si dupa aia o mers donatia. De ce trebuie sa astept? de ce nu merge din prima? Cum fac sa numai imi refuze procesul de plata? la altii le merge din prima. Ofer funda, daca mi se rezolva problema cu ajutorul vostru. Am fost si la banca si or spus ca nu e treaba lor ca de ce gameforge retine banii. Va rog.

2 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Suna la banca si vezi ce s-a intamplat, fiecare banca are termenul ei

| PaulcereAjutor explică (pentru Alexandruuu88):

Inseamna ca se vor intoarce?