| anonim_4396 a întrebat:

Buna, pentru bursa medicala, stiu ce acte imi trebuie, dar ce conditii trebuie sa îndeplinesc?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Boala care iti afecteaza organismul trebuie sa fie confirmata printr-o expertiza efectuata de catre o comisie medicala formata din medici cu specializati in respectivul domeniu. Multa sanatate!

| Goete a răspuns:

Punand intrebarea asta la "dragoste si sex"... scuza-ma daca te intreb, ai facut dragoste sau sex pentru bursa asta?
E ok ca esti la.medicina si ai posibilitatea sa ai bursa... dar e de plans ce medici limitati ne asteapta

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Tatica ești praf bursa medicala este pentru persoane cu probleme medicale. Hai dispari

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi cer mii de scuze, acum ca intrebarea este la Legislatie, Politic & Social.
As putea jura ca era la Dragoste Si Sex - de aici raspunsul meu