| CosminDDB300 a întrebat:

Buna, pentru bursele de merit cu ce trebuie să mă prezint în afara de extras de cont? Trebuie neapărat o anumită banca unde să-mi fac card pentru a primi bursa pe el?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai deja cont bancar nu-i nevoie sa-ti faci altul, doar sa duci un extras de cont, care sa arate numele si IBAN-ul tau.

| Hyperion7 a răspuns:

Legat de burse,din câte știu eu, eu am adus doar un extras de cont pentru a primi bursa de merit, de celelalte hârțoage se ocupa diriga (atașa ea nu știu ce adeverință)
Asta trebuie sa vorbești cu diriga sa vezi ce zice, la noi era obligatoriu la anumite bănci, nu știu cum o fi la voi
Sper că te-am ajutat!big grin