| belabel1 a întrebat:

pot sa inchiriez o garsoniera in Bucuresti doar pe 3 luni? multumesc!

Răspuns Câştigător
| carla2010 a răspuns:

Acum depinde cum pui problema - vrei sa dai spre inchiriere? Caz in care eu ca vei gasi interesati, mai ales printre cei care stau la tara si vor la oras in perioada rece. Vrei sa stai tu intr-o garsoniera si apoi sa pleci? Da, cred ca da, mai ales daca platesti in avans - oricum, majoritatea cere o luna de chirie in avans, ca garantie. Iti recomand sa intri pe http://www.gimo.ro/particulari/ si sa analizezi ofertele particularilor de acolo, care inchiriaza garsoniere: am vazut ca sunt anunturi si in blocuri noi si in blocuri vechi.