| Ionel23 a întrebat:

As dori sa inchiriez in Bucuresti o camera la curte sau o garsoniera( de preferat in sectorul 1). Nu am cerinte mari, doar sa am access la internet si sa nu fie mai mult 500 lei / luna.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce gluma buna. La banii astia gasesti un canal... sau imparti o camera la curte/garsoniera cu cel putin un coleg. Asta cu mare noroc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

500 lei in sector 1... buna gluma

| johnnny123 a răspuns:

Chiria medie pentru o garsoniera in Bucuresti este de 250 euro/luna, iar sectorul 1 este cel mai scump, cu o chirie medie de aproximativ 300 euro/luna.

Din pacate cu bugetul tau nu vei gasi garsoniera nici macar in cele mai ieftine zone.

Poate o camera in apartamentul unor pensionari care vor sa-si mai suplimenteze pensia.

Cel mai indicat ar fi sa mai gasesti un prieten-doi si sa incercati sa inchiriati un apartament cu trei camere intr-o zona mai ieftina.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Intra pe site-urile de imobiliare. Bucurestiul este extrem de scump dar, nu se stie...