| anonima_7907 a întrebat:

Se poate dovedi ca o conversatie de pe mess este falsa? Daca da cum?
PS: conversatie e scoasa la imprimanta!
Fundita!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate dovedi, in ce priveste un partener de conversatie, daca se dovedeste ca acesta nu a avut acces la calculatorul de pe care se presupune ca a purtat conversatia, in perioada cand a avut loc. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Speedo a răspuns:

Daca e printata nu se poate dovedi nici ca este adevarata nici falsa. Hartia suporta orice.

| 7KoKos7 a răspuns:

Da se poate dovedi deoarece conversatia de pe mess o poate reface dupa muschii lui cine vrea si uite cam cum s-ar putea:Copie toata arhiva in word, notepad sau alte dracii de programe si le taie numai scrisul nu si ora sec. minutele etc de exemplu:Originalul:Salut anonima, ce faci.
Bine ma uit la tv tu?
EEEE nimic caut pe net.
Falsul:CE faci anonima.
BIne ma uit la tv, tu?
EEEE nimic o caut pe m.ata!
Deci omul respectiv intra in notepad si da paste la arhiva de pe mess si sterge de acolo propozitiile si le inlocuieste cu ce vrea el! fundita?

| anonima_7907 explică:

Conversatia*