| Alexandra0010 a întrebat:

Buna seara am o intrebare daca ma poare ajuta cineva eventual un avocat sau contabil ceva... urmeaza sa imi deschid o firma impreuna cu un asociat am cumparat o rulota gen food truck din china noua si complet echipata si caut o firma care sa se ocupe de tot ce tine de aprobari s-a.m.d de unde ar trebui sa incep, noi cum suntem la inceput am dori si consultanta daca imi poate spune cineva ce am de facut si de unde ar trebui sa incep si eventual costurile. Mentionez ca eu locuiesc in Constanta si zona de lucru as vrea sa fie Mamaia. Va multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Primul pas este rezervarea denumirii firmei, la Oficiul Registrului Comertului Constanta si aici vei afla toate informatiile necesare si pot sa-ti faca si actul constitutiv.