| Dumitru_Alex_1994 a întrebat:

Buna seara, as dori daca poate pune cineva un model de cerere pentru schimbarea arestului la domiciliu cu controlul judiciar deoarece doresc sa ma angajez, am deja un loc de munca la firma tatalui meu dar pentru a ma putea angaja trebuie sa ma deplasez la medicul de familie si la fortele de munca, fapt pe care nu il pot indeplinii deoarece ma aflu in arest la domiciliu pentru complicitate la inselaciune cu prejudiciu 1520 de lei. Va multumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta pe internet, poate gasesti un asemenea model.
Daca nu gasesti te poti adresa unui avocat, nu o sa te coste mult sau avocatului pe care il ai in procesul penal, daca ai.