| Hehehahah a întrebat:

Buna seara. Voi ce credeți despre asasinarea lui Adrian kreiner? Am văzut știre că urmează și al doilea suspect sa fie prins... Dar mă întreb unde ar putea fi al treilea de este așa de greu de găsit? Până la urmă poliția caută un om pe care l-a identificat, cum de nu ii da de urma? Unde s-ar putea ascunde un astfel de individ încât să nu fie prins?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce sa credem, afara de ce s-a scris sau prezentat la televizor?
Si infractorii se pot ascunde un timp, unii s-au ascuns ani sau chiar zeci de ani, ori chiar pana au decedat si sunt cazuri celebre, cred ca iti amintesti de asasinarea lui J.F.Kennedy.

| Lukasssz a răspuns:

Cred ca al treilea suspect are acte de identitate false sau ceva si a fugit undeva departe gen America de Sud/Nord sau Asia /Australia