| Lina1993 a întrebat:

Stie cineva cate zile se tine un colet trimis cu Prioripost, in sediul din orasul destinatarului inainte sa se intoarca le expeditor? Persoana caruia i-am trimis coletul nu a avut timp sa-l ridice pana acum si acesta se afla de 5 zile la sediu.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Vreo 10 zile sta. Pai sa se duca sa il ridice cit mai repede. Cum naiba vine asta cu nu a avut timp cand tu te-ai mai si agitat sa trimiti cu Prioripost care e si mai scump ca trimiterile standard, sa mor eu...

| Lina1993 explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc de raspuns! sunt perfect de acord cu ce ai zis, ma enerveaza si pe mine situatia sad