| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum e de procedat daca in dosarul pentru scoala de soferi este scris gresit locul de nastere? Am dat sala si pe spate este totul semnat insa pe fata abia acum am observat greseala. A mai patit cineva asta?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Permisul de conducere va fi completat cu datele de pe cartea de identitate, nici macar nu se vor uita pe restul actelor din dosar, doar vor verifica sa existe si sa fie in termenul de valabilitate, asa ca nu este nici o problema acea greseala.

| Bb25 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Multumesc mult