| Geomire a întrebat:

Buna
Știe cineva dacă se mai poate depune o cerere la comandantul politiei pentru o programare mai rapida la traseu? Eu am depus deja o cerere luna trecuta ca să ma programeze mai repede la traseu pentru ca trebuia sa plec din tara, și m-a programat pentru a 2-a zi, din păcate, nu am luat permisul, și în septembrie as vrea sa dau din nou, se mai poate depune încă o cerere? Precizez ca mi-am luat biletul de avion și am cu ce sa dovedesc ca trebuie sa plec. Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nimeni si nimic nu te impiedica sa depui cate cereri vrei. Ca o sa fie aprobata sau nu asta este altceva dar n-ai nimic de pierdut, doar de castigat daca ti-o aproba.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o depui dar nu iti garanteaza nimeni un raspuns favorabil.
Tu scrie si depune-o, ataseaza ce trebuie atasat si asteapta sa iti raspunda. Si ai grija cui o adresezi sa ajunga la cine trebuie happy

| Geomire explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc frumos

| Geomire explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos.