| v5ly a întrebat:

am card de la ing, si m-am dus la banca am depus pe cardul care este asociat la paypal.com 70 lei si cand am ajuns acasa si m-am uitat la contul de la paypal si to 0 $ arata dc? cat dureaza pana apare in cont bani?

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Daca operatiunea ai facut-o in week-end, aceasta se proceseaza abia de luni dimineata, de la ora 09.00. La fel este si cand depui in perioada sarbatorilor legale. happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
24 de ore durează până la vederea sumei de bani în cont!
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi trebuie să ceri tu să-ţi transfere din contul tău de ING bani în contul de PayPal.

| dorikut a răspuns:

Banii de pe card nu pot fi încărcați pe PayPal, dar pot fi folositi în tranzacții catre alți deținători de cond PayPal.

Practic, în momentul în care vei face o plata prin PayPal banii de pe card vor fi folositi în tranzacție și retrași de pe card.

Bye Bye! wave

| vlestat33 a răspuns:

Depinde pana se face tranzactia.