| anyhylator a întrebat:

Am fost inselat de cineva din botosani(eu sunt din olt) ce trebuie sa fac ca sa il reclam, stiu numele adresa(nu sunt sigur daca este cea corecta). Trebuie cumva sa sun la politia din orasul botosani daca da la ce tip de politie? ( am comandat de la acest vanzator un telefon, am platit dar nu mi l-a trimis, am platit destul de mult)

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Depune o plangere la politia de unde locuiesti tu, ei transmit cazul mai departe, in alt judet, daca e cazul, sau poate chiar il au in baza de date ale politiei, dar mare lucru nu cred sa obtii

1 răspuns:
| dyermaker a răspuns:

Plangere la politia din circumscriptia de care apartii tu