| ionu0k9 a întrebat:

Am o intrebare, fratemeu a bagat un bilet la pariuri si mna a castigat intrebarea e daca pot sa ma duc eu sa il scot (sunt minor) dar cu datele lui (adica biletul completat dar nu am buletinul lui)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti merge din simplul motiv ca minorilor le este interzis sa joace la pariuri si nu o sa-ti dea castigul. Numai bine!

| Cosmin1I a răspuns:

Maa. tu vrei sa ii furi biletul ca apoi sa creada ca l-a pierdutlaughing

| Boghy_Alex_1995 a răspuns:

Depinde la ce casa de pariuri... eu joc de la 14 ani si pot sa si bag si sa-i si ridic... Te duci si incerci daca zice de buletin ii zici ca l-ai uitat acasa laughing Bafta