| GaBrIeL_6760 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru voi tot se aude ca daca ai picat la traseu nu mai dai sala problema e ca eu am dat traseul pe 13 octobrie si am picat oare mai trebuie sa dau sala inca odata?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent mai trebuie sa sustii iarasi testul teoretic.
Propunerile de modificare ale Codului rutier sunt in Parlament, nu se stie daca o sa fie aprobata o astfel de modificare.

| mgtow a răspuns:

Intreaba scoala de soferi pentru lamuriri indeplinite. O tot lalaiesc cei de la transporturi cu legea asta sa o scoata si sa o bage.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgiana_Radu_1991 a răspuns:

Da si mama mea la fel ar fi trebuit sa procedeze