| Andrei_Marincuta_1995 a întrebat:

Am si eu o nelamurire, am fost la sala si spre rusinea mea am picat cu 21 graba, stres.Si din neatentie am uitat sa trec sa ma reprogrameze si ca sa ajung sa ma reprogrameze nu as putea datorita distantei si faptului ca lucrez. Multi zic ca nu e nevoie o reprogramare la examenul de teorie, ci doar sa ma prezint peste 16 zile, iar altii imi zic ca e nevoie de programare. Va rog, doresc lamuriri! Multumesc din suflet, dau funda Pleasee.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este obligatoriu sa te programezi la proba teoretica (sala) dar trebuie sa fii prezenta inainte de inceperea programului. Te poti prezenta peste 15 zile libere, respectiv 17 zile (nu se ia in considerare ziua cand ai dat sala si nici ziua in care se sfarseste termenul de 15 zile).