| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

Am un card ISIC de la BRD, eu fiind elev am 17 ani si mai am 5 luni pana împlinesc 18.
Am doua curiozitati, daca cumpăr alcool/tutun de la magazin mi se accepta plata?
Pot plati facturi online cu acest card?
Deci ce avantaje imi ofera?

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Doar ptezervative poti cumpara momentan pana cand faci 18 ani si o zi

| zilog a răspuns:

Nu Este legal să vândă alcool țigări și droguri minorilor există posibilitatea să dai peste vreo învățător neatent da există posibilitatea să ieși așa manda omul din cauza ta