| rekinu94 a întrebat:

As vrea sa stiu daca am categoria C1 si n-am remorca, pot face atestatele de marfa?
ulterior fac C-E normal si as vrea sa fac acum atestatele ca sa nu mai pierd timp dupa.
astept mesaje

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dennisz a răspuns:

Odata ce ai C-ul, poti face atestatele.
Pentru mai multe detalii consulta un instructor auto, te va indruma mai bine ca noi.
Succes.

| rekinu94 explică (pentru Dennisz):

Am categoria C1 si ulterior vreau sa fac C normal, vreau sa stiu daca aceste atestate sunt bune si la C daca le fac acum.

| rekinu94 explică:

Dupa cum vad nu stie nimeni..ok....nu dau funda nimanui.multumesc