| anonim_4396 a întrebat:

Caut job ca bonă și am găsit pe cineva care îmi cere totuși copie după buletin. Este sigur? Fara carte de munca

Răspuns Câştigător
| Daniel323 a răspuns:

Cred ca si ei se intreaba acelasi lucru.Sa lasi copilul pe mana unei necunoscute nu este maximul.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fara nici o informatie nimeni intreg la minte nu-si lasa copilul in grija.
Ai pregatire ca bona sau ai copii pe care le-ai crescut?

| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa stie si ei pe cine baga in casa si va avea grija de copilul lor. Ce ti se pare anormal?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei sa ai grija de copilul cuiva si te intrebi daca e sigur ca parintii aia sa iti vada un act de identitate?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un minim să știe ceva despre tine.

| Raducons a răspuns:

Fara carte de munca nu merita, e normal sa ceara buletin, dar e normal si sa aveti o pensie la batranete si asiguri medicale, acum daca va imbolnaviti o sa coste mult.analizele sunt 300 fara asigurare, ca sa nu mai zic de o internare in spital

| RebecaManea a răspuns:

Normal!
Trebuie sa te cunoasca si ei