| g2br13l a întrebat:

Se poate sa trimiti la cineva pe email o copie dupa buletin si daca da ce trebuie sa fac o copie dupa buletin pe calculator
P.s m un concurs si asa cere si nu n-am mai auzit de copi dupa buletin pe calculator sad

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O poti trimite doar dupa ce-ti scanezi cartea de identitate si o atasezi la mesaj. Pentru asta ai nevoie de un scaner.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti scanezi buletinul ce e asa de complicat?

| thewomaninwhite a răspuns:

Poate o fii vreo smecherie ar fi bine sa verifici inainte sa dai cuiva datele tale personale ca dupa aia cine stie cu ce probleme te trezesti la usa

| Frostylol a răspuns:

Nu...