| Xenoverse a întrebat:

Cu Klaus Iohannis presedinte va fi mai bine in tara noastra sau nu dau funda.

Răspuns Câştigător
| anonwhy a răspuns:

Va fi mult mai bine. E un om cumsecade, a realizat multe pentru Sibiu. Daca face asa cu Sibiul, va face asta si in toata tara noastra.
Fundaa?~-

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vom vedea peste cativa ani, din pacate presedintele nu are atat putere incat sa fac schimbari radicale

| neutrino a răspuns:

Mentru unii va fi mai bine, pentru altii nu.

| Mihai1810 a răspuns:

Nu presedintele face tara ci oamenii. Pentru ca tara sa mearga bine mai intai oamenii trebuie sa se schimbe nu sa astepte schimbarea de sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu.