| rbnrubebn a întrebat:

Buna TPU in data de 3·01.18 am solicitat o adeverinta de concediu medical de la fabrica care lucrez pentru ca doar miercurea si joia elibereaza si vineri in 5.01.18 am mers cu ia la medic familie si mi-a zis ca nu e buna pentru ca este valabila doar 24 de ore... in adeverinta specifica prezenta adeverinta are o perioada de valabilitate de 30 de zile de la data emiteri.multumesc dau funda.

Răspuns Câştigător
| Legotm a răspuns:

Tipic romanesc, ceva de genu am patit si eu... ce sa zic daca nu mergi cu o ''mica'' atenti la doctor nu o sa te ajute