| CatrinaAndreea a întrebat:

Maine o sa ma duc sa dau sala pentru obtinerea permisului auto si azi am primit dosarul de la instructor, dar din greseala cand mi-a zis sa semnez am semnat in alta parte si a zis ca nu trebuia acolo si ca s-ar putea sa nu mi-l primească asa. Credeti ca o sa mi-l respinga? Si daca da, o sa imi dea instructorul alta foaie din aceea?

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Da, asa credem. Nu te mai duce maine la sala ca te duci degeaba. Mai bine stai pe TPU si raspunde-ne la intrebari, decat sa iti pierzi timpul cu permisul.