| drnadrianflorindrn a întrebat:

BUNA TPU!

STIE CINEVA DACA POT SA SUSTIN PROBA TEORETICA IN VEDEREA OBTINERII PERMISULUI DE CONDUCERE IN DATA DE 15 DECEMBRIE?

p.s: sunt din oradea.

Multumesc anticipat!

dau funda pentru raspuns concret fara doar sau poate...

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti, 15 decembrie este sambata si este zi libera. Numai bine!

| CataC a răspuns:

Salut
Tu iti depui dosarul si sustii cand esti programat, nu stiu de ce vii tu cu zile propuse de tine.
Daca nu te poti prezenta te reprogramezi, nu e nicio tragedie, dar nu-ti alegi data.
Bafta

| drnadrianflorindrn explică:

In data de 19*** ( imi cer scuze ), imi aleg data fiindca nu stau in tara, si numai in perioada aceea pot sa vin....altfel nu imi faceam probleme de genu...