| XterIasi a întrebat:

Salut, exista posibilitatea de a ne programa singuri pentru proba teoretica (sala) in vedera obtinerii permisului cat. B?

6 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Nu!

| Jakye a răspuns:

Salut. Da. Te poți programa singur pentru susținerea probei teoretice DUPĂ ce iei dosarul de la instructor.

Urmărește instrucțiunile de pe https://www.drpciv.ro/drpciv-booking/

(selectezi județul, selectezi "Înregistrare dosar examinare")

(Număr/Cod unic de înregistrare îl găsești pe dosar)

| Jakye a răspuns (pentru Jakye):

Trebuie să menționez că aceasta este doar o programare la ghișeu. Trebuie să te duci personal la ghișeu pentru a te programa. Să ai dosarul și buletinul la tine.

| valystefan1005 a răspuns:

Si eu sunt interesat

| gabrielaandreeaciobanu a răspuns:

Salut, din câte știu nu. Pe mine m-a programat instructorul

| gabrielaandreeaciobanu a răspuns:

M-a programat tocmai pe 29 decembrie anul acesta