| armygirl a întrebat:

Sunt curioasă, în cazul în care se recurge la carantinarea unei localități, e posibil să tranzitezi localitatea respectivă? Și bineînțeles, în cazul meu nu există altă cale ocolitoare a localității fără a trece la un moment dat prin ea. De asta întreb, eu nelocuind în acea localitate, însă dorind să merg într-un oraș nu pot decât să o tranzitez, se poate?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți. Totdeauna există o cale ocolitoare, doar că trebuie să faci un ocol mai mare.