| BlackCatDesignHD a întrebat:

Vin cu o mica intrebare legata de obtinerea permisului de conducere. Am 17, in cateva luni implinesc 18 si as vrea sa fiu documentat din timp, as dori sa stiu cam cat trebuie platit pentru intregul proces de obtinere a permisului si daca se poate sa stiu exact ce teste se dau, adica eu am inteles ca trebuie sa dai o 'proba' medicala, un test psihologic, 30 de ore de condus cu un instructor, testul scris (sala) si proba practica (traseul). Daca am omis ceva chiar vreau sa imi aduceti la cunostinta, iar daca nu atunci poate niste detalii despre fiecare etapa. Legat de pret am inteles ca ar fi in jur de 1.200 de lei per total, adica cele 30 de ore, sala, traseul etc. Va multumesc anticipat pentru ajutor! ^^

Răspuns Câştigător
| Ferdelas_Ionut_1997 a răspuns:

La mine m-a costat 1100 lei scoala 30 ore
si plus actele necesare, medic etc

| BlackCatDesignHD explică (pentru Ferdelas_Ionut_1997):

Ti s-a parut greu sa inveti pentru examen? Cu partea de mecanica cum a fost?

1 răspuns: