| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o intrebare! Se mai acorda fonduri pentru tinerii intreprinzatori anul acesta? Ce acte trebuie pentru accesarea acestor fonduri? Ce conditii trebuie indeplinite? Poate un link, ceva! Cel mai complet raspuns primeste Funda+Vot!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Pana in 2014 a existat programul pentru stimularea infintarii si dezvoltarii microintreprinderilor de catre intreprinzatorii tineri „SRL-D"--- vezi in link si alte informatii care te-ar putea interesa inclusiv ghidul solicitantului :http://www.avocatnet.ro/......aceri.html

p.s. Urmareste lansarea programului "SRL-D" 2015 pe site-ul Agentiei pentru Implementarea Proiectelor si Programelor pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii(AIPPIMM).