| Victor0101 a întrebat:

Buna ziua,

Am avut un proces pe care l-am castigat partial pe fond, dar deoarece nu am fost multumit de decizie am facut recurs. Recursul a fost respins.
Intrebarea este ce hotarare trebuie facuta definitiva si irevocabila (pentru recuperarea cheltuielilor de judecata castigate pe fond), cea de la fond sau de la recurs?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prin respingerea recursului a ramas definitiva hotararea pronuntata de instanta de fond, asa ca aceasta trebuie pusa in executare pentru executarea cheltuielilor de judecata.

1 răspuns: