| rouaroxa a întrebat:

Am deschis la euroins un dosar de daune, insa de 6 saptamani tot astept un raspuns... NU MAI AM RABDARE! Am nevoie de masina... Spuneti-mi, va rog, daca este posibil sa o repar pur si simplu pe cont propriu, iar facturile sa- mi fie ulterior decontate, in cazul in care dosarul va fi aprobat! va multumesc mult.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu masina chiar nu se poate merge in stadiul in care este? imi aduc aminte ca aveai probleme cu asigurarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara roxana! am si eu aceeasi problema cu euroins idu meu este blondu_stefan2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firma de asigurari euroins nu este serioasa. vinovatul este bine mersi, iar pagubitul trebuie sa alerge, sa isi faca nervi, sa stea la coada 3, 4 ore s-au o zi intreaga. la daune si in final reparatia sa nu fie platita. oare de ce suntem obligati sa ne asiguram rca la fel de fel ...de firme de asigurari?

| rouaroxa explică:

Uof. da, multumesc... eu sunt cea cu problemele. nu le am mai rezolvat! le am facut reclamatie celor de la sv pentru incurcaturile provocate... astept raspuns acum de la bucuresti, astept sa mi aprobe sau sa mi respinga dosarul., dar nimic nimic. au trecut 6 saptamani... nu stiu ce sa mai fac!

| rouaroxa explică:

Iti multumesc mihai... crezi ca este posibil sa vorbim pe messenger? id ul meu este roxanamovileanu@yahoo.com.

| mihai2009_8262 a răspuns:

Spune-mi cit ma detaliat ce s-a intamplat ( incepand de cand a fost accidentul ) poate pot sa te indrum...