| Madalina200518 a întrebat:

Bună ziua! Am nevoie de legea care atestă faptul că notele din testele inițiale se trec în catalog doar cu acordul elevilor.

Răspuns Câştigător
| felixf a răspuns:

Https://lege5.ro/......regulament

vezi aici poate te ajuta

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Ai dreptate. A fost o prevedere ca notele pentru cursurile online pot fi trecute in catalog cu acordul elevilor (daca sunt majori) sau cu acordul parintilor pentru elevii minori. Asta a fost pe vreamea doamnei Anisie. A fost un ordin de ministru nu o lege. Acum se sta in caranina, si se fac ore online, 14 zile si se revine dupa 14 zile cand se face testarea si se dau note. Citeste si aici: https://bit.ly/3hWCMtv

| darrio2007 a răspuns:

Asta ar mai lipsi.

| sierra1 a răspuns:

Mami, nu este așa ceva!

...se pare că ai dat-o-n bară, așa-i?

| dinaprilie a răspuns:

Fa o cerere catre minister sau inspectorat sa ti se comunice.

| Catrice a răspuns (pentru dinaprilie):

Mai repede afla dacă vorbește cu un avocat, eventual și cum sa dea profii în judecatahee hee

| 1234568807 a răspuns:

Nu cred ca exista o lege pentru asa ceva