| Kryptal a întrebat:

Am nevoie de un avocat bun specializat pe dreptul muncii.Daca se poate sa aiba si tarife romanesti ar fi ideal. Orice sfat este binevenit.Multumesc.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial al Baroului judetean din judetul tau si o sa afli. De asemenea te poti interesa prin rude, prieteni, cunostinte, etc.
Onorariul se negociaza.

| Kryptal explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc.Am apelat la referinte date de cunoscuti.Pentru cine mai are nevoie, siteul celor pe care i-am angajat este www.dreptulmuncii.eu

| Kryptal explică:

Am rezolvat problema.Am apelat la la cei de pe www.dreptulmuncii.eu sau pentru straini www.employmentlawoffice.eu