| Adriana_Iancu_1981 a întrebat:

Buna ziua
Am o problema mai complicata si am nevoie de ajutor.
Cumnatei mele i-a expirat buletinul. Problema este ca apartamentul a fost vandut firmei la care eu activez. Cum facem sa-i pastram domiciliu si cum trebuie sa procedam?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Administratorul firmei se duce la un notar public si da o declaratie de primire in spatiu, care va fi autentificata de acesta. Cu aceasta declaratie si contractul de vanzare-cumparare cumnata va obtine inscrierea domiciliului in CI. Numai bine!