| Stefan1225 a întrebat:

Buna ziua, am picat ieri sala, am înțeles că dupa 15 zile se da iar, deci am pe 29 luna asta, am din nou, nu?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te programeaza automat, asa ca trebuie sa te reprogramezi, cel mai repede te poti reprograma dupa 15 zile calendaristice libere (nu se ia im considerare ziua cand ai sustinut prima data proba teoretica si nici ziua cand se sfarseste termenul de 15 zile).

| Stefan1225 explică (pentru Ioandelasal):

15 zile cu weekend sau fara

| Ioandelasal a răspuns (pentru Stefan1225):

Am spus foarte clar ca este vorba de zile calendaristice nu lucratoare, deci inclusiv zilele libere.