| Roobbyy a întrebat:

Ieri am avut sala și am picat.
Când pot da sala din nou?
Am înțeles ceva după 16 zile.
Dar mai trebuie o programare? Sau mă duc după 16 zile fara programare?
Jud Iași

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau de gihinion...
Peste 16 zile ai voie sa te re-programezi la alta sesiune de examen.
Intre timp, pune mana serios pe Legislatia Rutiera si invat-o, ca sa fii capabil sa raspunzi la chestionarele de la examinare.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Trebuie sa te reprogramezi. Ai grija, calculatorul fura punctulete, apasă ușor doar cu vârful degetului. Eu când am dat, am apăsat mai tare (cu tot degetul) pe trimite răspunsul laughing bineînțeles ca mi l-a trimis de doua ori și m-am trezit și cu răspuns greșit laughing (fiindcă am s-a dat trimite și la întrebarea la care nu am răspuns). Nu te descuraja. Învață de pe scoalarutiera.ro, este un site super ok și cu explicații video și tot ce ai nevoie! Îți urez succes data viitoare atât la sala cât și la traseu!

| Claudia10girl a răspuns:

Trebuie sa ai 16 zile sa poti face iar programare

| Roobbyy explică:

Da mai da unii pers din Iași zic că după 16 zile mă pot duce fata programare

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Roobbyy):

E posibil sa te poți duce și fără programare peste cele 15 zile. Spre exemplu eu care am dat examenul pe București am mers fără programare (în urma cu doi ani) dar pe Ilfov era jale. Aia trebuiau sa vina cu programări și erau enorm de mulți. Dacă tu știi ca la voi e mai liber și nu este atât de înghesuială, e posibil sa te primească și fără programare.