| Stefanel09 a întrebat:

acum ceva vreme m-am inscris la niste cursuri de barman (după terminarea liceului mi-am depus actele pentru șomaj ) si n-am avut altceva ce sa aleg decât barman preparator si nu vreau sa urmez acest curs sa îl mai fac, in martie am acel examen pe care trebuie sa-l dau pentru a obține acea diploma iar daca nu mă duc trebuie sa platesc acele cursuri, are cineva idee cam cat costa acel curs?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca este vreun utilizator care sa stie cat de cat exact, dar poti afla foarte usor cat costa cursurile intreband institutia/firma care le organizeaza.