| Danudani a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema vreau sa verific pe net un dosar care s-a clasat si nu merge site-ul judecatoriei adică imi spune ca nu se gasesc informații despre acel dosar desi am nr dosarului corect ce pot sa fac? tin sa mentionez ca am mai intrat pe site-ul judecatoriei si am verificat alt dosar acum ceva timp si a mers acum nu mai merge sa verific nici un dosar.de ce? am nevoie sa iau niste informatii de acolo.ce pot face?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce mai poti face este sa incerci de la alt calculator si poate merge sau sa te interesezi la judecatorie, mergand la arhiva sau dand un telefon.

| fluture156 a răspuns:

Încearcă si cu numele persoanei, a inculpatului, daca nu găsești dupa nr de dosar.

| Danudani explică (pentru fluture156):

Am incercat toate metodele si nimic multumesc oricum de raspuns