| AlessinoDeeJay a întrebat:

Cum pot vizualiza un dasar al unui detinut al judecatoriei Tulcea?
Vreau site-ul unde pot ajunge la sectiuni penale, pentru a putea baga numarul dosarului.
Cine da un raspuns detaliat, primeste funda!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intrand pe portalul instantelor de judecata, judetul si apoi Judecatoria Tulcea, aici: http://noulportal.just.ro/InstantaDosareLista.aspx?idInstitutie=327. Introduci la cautare datele cerute si te va duce la dosar si apoi dai clic pe el si vei avea un sumar al acelui acel dosar (foarte sumar chiar). De asemenea, daca stii data unei sedinte de judecata, intri pe Lista sedinte, data si completul penal si gasesti acolo dosarul si la fel poti intra pe el. Daca nu te descurci trimite-mi date prin mesaj pe privat si o sa-l caut eu si apoi iti dau link-ul. Succes si numai bine!