| TaraIdk a întrebat:

Buna ziua!
Imi poate explica cineva ce demersuri trebuie sa urmez dupa liceu ca sa ajung sa lucrez in cadrul poliției animalelor?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să devii polițist.

| TaraIdk explică (pentru sadrian46):

Mersi. Am specificat foarte clar "explica". Nu poti sa vorbesti mai detaliat despre asta, nu mi mai tranti raspunsuri inutile. Era clar ca de la asta pornesti, insa voiam sa aud mai detaliat.

| sadrian46 a răspuns (pentru TaraIdk):

Ce să auzi mai detaliat? Ce? Ce vrei de fapt? Cum să te scoli din pat dimineața, să dezbraci întâi pijamaua? Ce explicație vrei la căpșorul tău?

| TaraIdk explică (pentru sadrian46):

Daca nu esti capabil sa raspunzi civilat, nu ti mai irosi timpul cu ironii care nu si au rostul ca nu impresionezi pe nimeni daca te dai mare "cocoș".

| sadrian46 a răspuns (pentru TaraIdk):

Eu nu intenționez să impresionez pe nimeni, că nu am nevoie. Așa ai face tu. Ironiile își au rostul, dacă ele scutură puțin pe cel ce le citeșțe. Până acum am dat peste 33000 de răspunsuri și am ajutat peste 1500 de useri aici. După ce faci și tu măcar atât pentru comunitatea TPU, accept sfaturi de la tine.
Până atunci, mucles.

| TaraIdk explică (pentru sadrian46):

Nu ma lua tu pe mine cu mucles ca nu intimidezi pe nimeni, ci doar dai dovada de o penibilitate superioara. Atata te dai mare ca ai ajutat userii. Daca i ai ajutat prin ironii si raspunsuri seci, nu ma mira cat de ajutor le ai fost. Da dovada de putina maturitate daca te lauzi ca ai avut tu o influență enorma asupra comunitatii. User sunt si eu, asa ca n ar trebui sa ma tratezi cumsecade? laughing
Inca unul care vrea sa si construiasca "o reputație" pe aroganță. Nu intentionez sa intind nici macar un deget unuia ca tine, asa ca stai tu linistit ca atentia si sfaturile mele nu ajungeau oricum la oameni ca tine, care pe mine, personal, ma dezgusta ireproșabil cu atitudinea lor de "semeți". O zi buna!

| hacktek a răspuns:

Dai examen de admitere la o școală de Poliție...