| justiustyn a întrebat:

In declaratiile Guvernului de astazi nu s-a pomenit nimic legat de declaratia pe propria raspundere in afara localitatilor dupa 15 mai. Vom avea nevoie? Daca va trebui sa ma duc la camin sa ma decazez ce voi scrie in declaratie?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de unde vrei sa stim noi!? Vom afla toti dupa ce va fi aprobata legea privind masurile in starea de alerta pe care Guvernul a trimis-o la Parlament, precum si masurile pe care le va lua Guvernul pana in data de 15.

| darrio2007 a răspuns:

Ce stii tu aia stim si noi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu a zis nimic Guvernul de unde sa stim noi?

| AuricaMircica155 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu