| Delia8 a întrebat:

locuiesc in Baia mare, am si eu o nelamurire în legătură cu alocatia la copil.Am luat alocatia în luna septembrie pe luna august si de atunci pînă azi nu mi-a venit alocatia deloc, decât astăzi când am mers la posta mi-a dat alocatia la copil pe luna octombrie.Dar cu luna septembrie cum ramane, ce trebuie sa fac ca la posta nu e.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Dyalema a răspuns:

Întrebați la cei care se ocupă de dosarele cu alocații. Sau la primărie să vă dea un număr de telefon. Vă vor zice ei ce s-a întâmplat cu alocația.

| Dyalema a răspuns:

Adresă: Str. Tudor Vladimirescu nr. 8, cod poștal 440037, mun. Satu Mare, jud. Satu Mare
Tel: 0261-706.922